Четвертокласники зі Сторони зробили свій перший лепбук на тему "Збережемо природу" (вчитель Галина Пушкар). Учні досліджували вплив людей на довкілля. Діти продемонстрували, що добре знають і усвідомлюють, що цей вплив може приносити як користь, так і шкоду. Більш глибокого школярі розкрили проблеми "Спалювання сухої трави", "Сортування сміття" та "Допомога птахам у несприятливу погоду".
Напередодні з учнями школи була проведена роз'яснювальна робота про заборону спалювання сухої трави і про шкоду від пожеж в екосистемах.
Із сортуванням сміття у своєму селі діти також ознайомлені. Частина Сторони своїми силами виготовили сортувальні ящики і вивозять сміття на переробку. Такі контейнери вже є біля школи, і учні будуть привчатися сортувати сміття, впорядковуючи територію школи.
А допомагати птахам сторонянські школярі привчаються змалку: майструюють шпаківні, годівнички, приносять корм.
Своєю поведінкою діти показують приклад дорослим, як правильно поводитися для збереження довкілля.
Вони закликають людей:
Не спалюйте суху траву - цим ви знищуєте екосистему!
Допоможіть птахам, та не нашкодьте!
Сортуйте сміття! Це не просто потрібно, а ще й вигідно!













