» Освіта » Сторонянські школярі вчать дорослих берегти природу

Сторонянські школярі вчать дорослих берегти природу

Автор: admin2 от 11-04-2018, 17:49
 (голосів: 0)

Сторонянські школярі вчать дорослих берегти природуЧетвертокласники зі Сторони зробили свій перший лепбук на тему "Збережемо природу" (вчитель Галина Пушкар). Учні досліджували вплив людей на довкілля. Діти продемонстрували, що добре знають і усвідомлюють, що цей вплив може приносити як користь, так і шкоду. Більш глибокого школярі розкрили проблеми "Спалювання сухої трави", "Сортування сміття" та "Допомога птахам у несприятливу погоду".

Напередодні з учнями школи була проведена роз'яснювальна робота про заборону спалювання сухої трави і про шкоду від пожеж в екосистемах.

Із сортуванням сміття у своєму селі діти також ознайомлені. Частина Сторони своїми силами виготовили сортувальні ящики і вивозять сміття на переробку. Такі контейнери вже є біля школи, і учні будуть привчатися сортувати сміття, впорядковуючи територію школи.

А допомагати птахам сторонянські школярі привчаються змалку: майструюють шпаківні, годівнички, приносять корм.

Своєю поведінкою діти показують приклад дорослим, як правильно поводитися для збереження довкілля.

Вони закликають людей:

Не спалюйте суху траву - цим ви знищуєте екосистему!

Допоможіть птахам, та не нашкодьте!

Сортуйте сміття! Це не просто потрібно, а ще й вигідно!

 

 

Сторонянські школярі вчать дорослих берегти природу

 

Сторонянські школярі вчать дорослих берегти природу



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua