» Цивільний захист » Спалювання сухої трави - загроза не лише для екології, але й людського життя

Спалювання сухої трави - загроза не лише для екології, але й людського життя

Автор: admin2 от 3-04-2018, 16:35
 (голосів: 0)

Спалювання сухої трави - загроза не лише для екології, але й людського життяНавесні, коли сходить сніг і оголюється ґрунт, а температурні показники підвищуються, горе-господарі розкладають вогнища сухої рослинності спалюючи при цьому різний непотріб.

Такі дії часто призводять до неконтрольованого поширення вогню на відкритих територіях, що може перерости у масштабні пожежі в природних екосистемах.

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини.

Департамент з питань цивільного захисту закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua