» Освіта » Учні Урізького НВК провели екологічний виховний захід

Учні Урізького НВК провели екологічний виховний захід

Автор: admin1 от 10-05-2018, 16:29
 (голосів: 0)

Учні Урізького НВК провели екологічний виховний західУ вівторок, 7 травня, в Урізькому НВК I-III ст. відбувся виховний захід: «Нехай земля квітує всюди, природу збережімо, люди!», який провела вчитель 4-го класу Поточняк Г.В.

Учні розповідали цікаві історії про природу, чому не можна забруднювати річку, воду, повітря, навчали присутніх, як потрібно ставитися до навколишнього середовища.

Також провели бесіди-дискусії на тему: «Забруднені річки, озера». Присутні почерпнули багато цікавого та наголосили, що зараз є одним з найбільш актуальними у нашому суспільстві –  це недопущення забруднення навколишнього середовища.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua