У другому класі Літинського НВК відбулося дійство за участю батьків "Хай живуть хороші мами всіх дівчаток і хлоп'ят" приурочене циклу весняних свят: це свято приходу весни, Великдень - найурочистіше свято в році, День Матері, Родини, Неньки України.
Свято пройшло цікаво і змістовно. Всі учасники, включаючи батьків брали активну участь у конкурсах, сценках, вікторинах. Рухливі, розумні, кмітливі, талановиті, здібні, дружні - такими словами класовод Садова Надія Михайлівна описала свій другий клас.
Всі діти моя шкільна родина. Навчаю дітей любити рідну мову і землю, берегти і шанувати звичаї і традиції нашого народу, поважати працю, сумлінно ставитися до навчання, бути завжди відкритими і милосердними, рости гідними громадянами своєї рідної України. Щиро вірю в те ,що зернятка розумного, доброго і вічного проростуть, і мої учні прославлять Україну своїми добрими справами.













