23 листопада в актовій залі Літинського НВК І-ІІ ступенів зібралося чимало школярів, вчителів та батьків, бо шкільна родина приймала до свого кола першокласників. Учні 1 класу із своєю вчителькою Надією Садовою підготували яскраве свято «Від чомучок у школярики». Урочисту частину шкільного заходу розпочала Надія Михайлівна, яка звернулась до вихованців, їх батьків та всіх присутніх такими словами: «Сьогодні у нас день незвичайний. Сьогодні посвята в школярі. Не так багато минуло часу з того дня, коли ви, дорогі першокласники, переступили поріг школи міцно тримаючи за руку батьків. Зараз ви багато чого навчилися і впевнено крокуєте Країною Знань».
Свято проходило у формі цікавого заняття, де учні змогли показати свої знання та вміння. Вони складали слова із запропонованих складів, демонстрували вміння лічити, додавати та віднімати, показали навики роботи із ножицями та папером. У занятті взяли участь також і батьки першокласників, розгадуюючи цікаві ребуси та головоломки. Цікавим видався показовий танець «Черевички», опісля якого першокласники розповідали вірші про шкільне життя. За допомогою свята учні довели, що гідні носити звання українського школяра. Символом того, що дітки прийняті до великої шкільної родини стало вручення посвідчень школяра. Про шкільне свято, яке вдалося на славу, позитивно відгукнувся директор НВК Іван Яник. Він відзначив великі старання школярів, вчителя та музичного керівника.













