Щорічно у місяці червні проходять вишколи фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл». Так, 20 червня в Уличненській СЗШ відбувся кущовий вишкіл, в якому брали участь шість команд Дрогобицького району: Ясениця, Уріж, Дережичі, Доброгостів, Уличне, Унятичі. Розпочався захід зі знайомства з учасниками вишколу, молитви, урочистого підняття прапора та виконання Гімну України.
Шкільні рої змагалися за першість у конкурсах строю та сокільської пісні, приготуванні обіду, конкурсах «Мій коник», стрільбі, легкоатлетичній естафеті, киданні гарбуза, перетягуванні канату, грі «Рятівник» та історичній вікторині. Діти із захопленням облаштували бівуак та приготували на обід смачну кашу.
Соколята змагатися, відпочивали, спілкувалися та подружилися. Всі рої були нагородженні грамотами у різних видах змагань.
Гостями вишколу стали воїни АТО та представники ГО «Галицький хрест», які вручили нагороди кращим роям «Соколів».
Представники військомату демонстрували сучасну зброю, провели майстер-клас зі збирання та розбирання автомату.













