» Освіта » Вкотре "Соколи" району зібралися у Вороблевичах біля Вікового дуба

Вкотре "Соколи" району зібралися у Вороблевичах біля Вікового дуба

Автор: admin2 от 14-06-2017, 12:15

Вкотре "Соколи" району зібралися у Вороблевичах біля Вікового дуба12 червня відбувся вишкіл районного Молодіжного фізкультурно-просвітницького товариства "Сокіл". У вишколі взяли участь команди з Добрівлян, Снятинки, Михайлевич, Рихтич, Медвежі, Брониці, Лішні, Долішнього Лужка та Вороблевич.

Директор Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Бунь урочисто відкрив вишкіл біля пам'ятки природи - Вікового дуба в урочищі Діброва. Після виконання Державного Гімну України о. Олександр Копистинський поблагословив дітей та їхніх вихователів. Перед соколятами виступили учасник АТО Андрій Костенко та дочка Героя України Йосипа Шілінга Галина Грицик.

Учасники вишколу змагалися у різноманітних конкурсах: історичній вікторині, «Мій коник», облаштовували намети і готували смачний обід, змагалися у різноманітних спортивних естафетах.

Традиційно під час літнього відпочинку у Вороблевицькій СЗШ діти танцюють танок-руханку банси. Тож вирішили запросити до веселого танцю і гостей.

Соколята гарно відпочили, активно провели час, отримали масу задоволення, знайшли нових друзів. Представники компанії "ЗАХІД-АГРО МХП" вручили командам «Соколів» подарунки: м'ячі, бадмінтон та скакалки.

Провідний спеціаліст відділу освіти РДА Тарас Шуст подякував всім за змістовне та організоване дозвілля дітей та вручив грамоти учасникам вишколу.

Не було переможців і переможених. Перемогла дружба.

Цього ж дня о. Олександр відслужив молебень біля фігури Матері Божої на подвір'ї школи та панахиду на могилі Героя України вороблевичанина Йосипа Шілінга.

Вкотре "Соколи" району зібралися у Вороблевичах біля Вікового дуба