Напередодні нового навчального року відбулася нарада керівників шкіл району стосовно упорядкування мережі закладів освіти. Актуальним було питання реорганізації Ступницької та Биківської СЗШ з закладів І-ІІ ст. у заклади І ст., про що доповіла методист Дарія Грицик.
Начальник відділу освіти Іван Стецко охарактеризував підсумки роботи за минулий рік та доповів про стан забезпечення необхідним обладнанням та матеріалами першокласників, які навчатимуться за програмою НУШ.
Завідувач методичного кабінету Любов Маркович ознайомила всіх з методичними рекомендаціями та рекомендаціями організованого початку навчального 2018-2019 року.













