» Освіта » На нараді керівників шкіл району йшлося про упорядкування мережі закладів освіти

На нараді керівників шкіл району йшлося про упорядкування мережі закладів освіти

Автор: admin1 от 21-08-2018, 15:39
 (голосів: 0)

На нараді керівників шкіл району йшлося про упорядкування мережі закладів освітиНапередодні нового навчального року відбулася нарада керівників шкіл району стосовно упорядкування мережі закладів освіти. Актуальним було питання реорганізації Ступницької та Биківської СЗШ з закладів І-ІІ ст. у заклади І ст., про що доповіла методист Дарія Грицик.

Начальник відділу освіти Іван Стецко охарактеризував підсумки роботи за минулий рік та доповів про стан забезпечення необхідним обладнанням та матеріалами першокласників, які навчатимуться за програмою НУШ.

Завідувач методичного кабінету Любов Маркович ознайомила всіх з методичними рекомендаціями та рекомендаціями організованого початку навчального 2018-2019 року.

На нараді керівників шкіл району йшлося про упорядкування мережі закладів освіти
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua