4 червня у методичному кабінеті відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників освітніх закладів району, яку провела в.о. начальника відділу освіти Людмила Коник-Осадча.
На нараді було розглянуто питання дистанційної форми роботи закладів освіти, НВК, ДНЗ у зв’язку із продовження карантину, пов’язаного із захворюванням на COVID-19. Про невідкладні заходи з впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту, заходи з оптимізації мережі закладів освіти району. (лист МОН від 08.04.2020 № 1/9-201) доповіла в.о начальника відділу освіти Людмила Коник-Осадча. Завідувач методичного кабінету відділу освіти Любов Маркович розглянула питання закінчення 2019-2020 навчального року та проведення підсумкового оцінювання досягнень учнів. Начальник групи обслуговування закладів освіти Оксана Данилів доповіла про підготовку закладів освіти району до нового навчального року.













