» Освіта » Про особливості завершення навчального року йшлося на нараді у відділі освіти

Про особливості завершення навчального року йшлося на нараді у відділі освіти

Автор: admin2 от 4-06-2020, 16:07
 (голосів: 0)

Про особливості завершення навчального року йшлося на нараді у відділі освіти4 червня у методичному кабінеті відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників освітніх закладів району, яку провела в.о. начальника відділу освіти Людмила Коник-Осадча.

На нараді було розглянуто питання дистанційної форми роботи закладів освіти, НВК, ДНЗ у зв’язку із  продовження  карантину, пов’язаного із захворюванням на COVID-19. Про невідкладні заходи з впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту, заходи з оптимізації мережі закладів освіти району. (лист МОН від 08.04.2020 № 1/9-201) доповіла в.о начальника відділу освіти Людмила Коник-Осадча. Завідувач методичного кабінету відділу освіти Любов Маркович розглянула питання закінчення 2019-2020 навчального року та проведення підсумкового оцінювання досягнень учнів. Начальник групи обслуговування закладів освіти Оксана Данилів доповіла про підготовку закладів освіти району до нового навчального року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua