Як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для маленьких першачків? Відповідь – перетворити на захопливу гру.
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.12.2017 р. № 1/9-652 «Щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів» 30-31 січня 2018 року» на базі методкабінету пройшов тренінг для вчителів НУШ Дрогобицького району «LEGO - гра по-новому, навчання по-іншому». Провели навчання тренери Галина Пушкар, учитель Сторонянської СЗШ І-ІІ ст., Надія Кулішова, учитель Дережицького НВК І-ІІ ст., Михайло Головкевич, учитель Станильського НВК І ст.
Робота з конструктором Lego Duplo та Lego Sistem дозволить молодшим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні в подальшому житті навички, ознайомитися з навколишнім світом за допомогою гри та творчості.













