Вперше учителі початкових класів цьогоріч проходять перекваліфікацію із допомогою дистанційного онлайн-курсу та очних зустрічей із тренерами. Цей курс обов'язковий для вчителів початкових класів, які навчатимуть перший клас у 2018 році. Завершиться він до кінця травня 2018 року.
Очні сесії та тренінги, організовані методистом Ольгою Лужецькою, відбуваються на базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації. Цікаві та змістовні заняття проводять тренери, підготовлені Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Галина Пушкар (Сторонянський НВК), Михайло Головкевич (Станильський НВК), Надія Кулішова (Дережицький НВК).
Учителі іноземних мов проходитимуть окреме обов’язкове навчання, яке буде організоване за сприяння Британської Ради, Goethe-Institut і Посольства Франції в Україні. Підготовка відбуватиметься в очно-дистанційному форматі. Вчителі, які пройдуть 3-денне очне навчання, отримають доступ до онлайн-платформи, створеної спільно Британською Радою і Кембриджським Університетом.













