Вчора, 30 серпня, в методичному кабінеті відділу освіти відбулась інструктивно-методична нарада педагогів-організаторів.
Розпочав нараду начальник відділу освіти Іван Стецко, який коротко окреслив основні орієнтири виховання учнівської молоді.
Методист відділу освіти Ірина Зубрицька ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо виховної роботи в освітніх закладах району на 2018-2019 навчального року. Було обговорено нормативні документи з цього питання, а також визначено завдання виховної роботи закладів освіти.
Методист Будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Кушнір підбила підсумки участі шкіл у районних та обласних конкурсах у минулому навчальному році та ознайомила з Положенням про ХІХ районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».













