» Освіта » Флешмоб «Голуб миру України» у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Флешмоб «Голуб миру України» у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Автор: admin1 от 21-09-2018, 16:41
 (голосів: 0)

Флешмоб «Голуб миру України» у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст.21 вересня на шкільному подвір’ї Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. відбувся флешмоб  «Голуб миру України».  Захід приурочений до Міжнародного дня миру.

Усі учні школи на шкільному подвір’ї сформували символічні фігури «Голуба» і слово «Мир» та гордо пронесли синьо-жовтий прапор   нашої держави.

«Ми за мир!» - стверджували діти, тим самим підтримуючи загальний лозунг Всесвітнього дня миру: «Пробач – і ти отримаєш мир».

На завершення акції в небо здійнялися синьо-жовті кульки з голубами миру з одним на всіх бажанням: «Хочемо жити без війни».

"Хай сонце на весняному світанку

Розвіє ніч, і зникне в далеч тьма,

Затихнуть постріли. І геть поїдуть танки,

Й промовить хтось: «Війни уже нема!"

Флешмоб «Голуб миру України» у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Флешмоб «Голуб миру України» у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua