» Освіта » «Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

Автор: admin1 от 21-09-2018, 15:16
 (голосів: 0)

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру       Сьогодні, 21 вересня, у Підбузькому НВК І-ІІІ ст. відбулися заходи, присвячені  Міжнародному дню миру, під гаслом «Ми прагнемо миру!».

З вуст дітей лунали заклики припинення вогню і відмови від насильства в Україні та світі.

Тож нехай запанує мир і спокій в нашій країні, хай завжди світить сонце, а голуб миру приносить радість і надію у кожне дитяче серце.

 

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

«Ми прагнемо миру!» - під таким гаслом в Підбужі відзначили День миру

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua