Сьогодні, 21 вересня, у Підбузькому НВК І-ІІІ ст. відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню миру, під гаслом «Ми прагнемо миру!».
З вуст дітей лунали заклики припинення вогню і відмови від насильства в Україні та світі.
Тож нехай запанує мир і спокій в нашій країні, хай завжди світить сонце, а голуб миру приносить радість і надію у кожне дитяче серце.













