Минулого тижня учні 9-А класу Меденицької СЗШ I-III ст. разом з класним керівником Іриною Комар, шкільним психологом Ольгою Столяр та бібліотекарем Вірою Петриків, а також учні 10 і 9 класів Лішнянського НВК разом з бібліотекарем Любов'ю Дубик, класним керівником Тетяною Заміщак відвідали Книжковий форум у Львові. Школярі мали змогу ознайомитися з новинками сучасної літератури, зробити фотосесії з улюбленими авторами й придбати книжки, які їх зацікавили.
Діти прогулялися вуличками старого Львова, які манять гостей красою пам'яток архітектури, таємничістю і цікавими атракціями.













