» Освіта » Школярі з району відвідали Форум видавців

Школярі з району відвідали Форум видавців

Автор: admin2 от 24-09-2018, 14:53
 (голосів: 0)

Школярі з району відвідали Форум видавцівМинулого тижня учні 9-А класу Меденицької СЗШ I-III ст. разом з класним керівником Іриною Комар, шкільним психологом Ольгою Столяр та бібліотекарем Вірою Петриків, а також учні 10 і 9 класів Лішнянського НВК разом з бібліотекарем Любов'ю Дубик, класним керівником Тетяною Заміщак відвідали Книжковий форум у Львові. Школярі мали змогу ознайомитися з новинками сучасної літератури, зробити фотосесії з улюбленими авторами й придбати книжки, які їх зацікавили.

Діти прогулялися вуличками старого Львова, які манять гостей красою пам'яток архітектури, таємничістю і цікавими атракціями.

 

Школярі з району відвідали Форум видавців

Школярі з району відвідали Форум видавців


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua