» Освіта » Учні Дрогобицького району брали участь у книжковому Дитячому Форумі у м. Львові

Учні Дрогобицького району брали участь у книжковому Дитячому Форумі у м. Львові

Автор: admin2 от 20-05-2016, 20:31
 (голосів: 0)

Учні Дрогобицького району брали участь у книжковому Дитячому Форумі у м. ЛьвовіНещодавно у Львові проходив книжковий Дитячий Форум. У його роботі мали нагоду взяти участь школярі Меденицької, Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. та Грушівської СЗШ І-ІІ ст., Летнянського НВК І-ІІІ ст., Опарівського,  Волощанського,  Літинського НВК І-ІІ ст.

Вони зустрілися з олімпійцями, почули розповідь про участь і досягнення наших спортсменів в олімпіадах, стали учасниками ранкової гімнастики. Кожен учасник Форуму міг стати українським супергероєм, рятуючи нашу Країну від темних сил Мороку, які намагаються заполонити її сірістю й одноманітністю. Для порятунку від цих сил поспішили і наші учні за що отримали грамоти. Кожен із учасників із захопленням слухав розповіді, оглядав усі представлені експонати, щоб вписати відповіді на запитання бібліотечного квесту «Навздогін за книжкою», музейного квексту «Герої». Школярі  відвідали  палац Потоцьких.

Учні Дрогобицького району брали участь у книжковому Дитячому Форумі у м. Львові

Учні Дрогобицького району брали участь у книжковому Дитячому Форумі у м. Львові

Учні Дрогобицького району брали участь у книжковому Дитячому Форумі у м. Львові


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua