» Освіта » Школярі з Верхніх Гаїв здійснили сходження на г.Пікуй

Школярі з Верхніх Гаїв здійснили сходження на г.Пікуй

Автор: admin2 от 25-09-2018, 09:36
 (голосів: 0)

Школярі з Верхніх Гаїв здійснили сходження на г.Пікуй100-річчю проголошення ЗУНР присвятили своє сходження на найвищу вершину Львівської області г. Пікуй учні Верхньогаївського НВК. Організували мандрівку Ірина Горнакевич та класні керівники Віра Грицай, Марія Павлюх та Уляна Ханас. Свій маршрут туристи розпочали з с. Біласовиця Закарпатської області і завдяки чудовому провідникові Андрію Кушніру важкий підйом став просто чудовою прогулянкою осінніми горами. На вершині учні та вчителі насамперед згадали та помолились за тих, хто боровся за волю України.

Дуже символічно стало підняття на г. Пікуй Державного прапора, з яким учні та вчителі школи підкорили г. Говерлу у вересні 2015 року.

Чудові краєвиди, які відкрились з висоти 1408 м, захоплювали подих та кликали малих туристів у нові подорожі. 

 

Школярі з Верхніх Гаїв здійснили сходження на г.Пікуй

Школярі з Верхніх Гаїв здійснили сходження на г.Пікуй

Школярі з Верхніх Гаїв здійснили сходження на г.Пікуй

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua