1 листопада у Новошицькій СЗШ І ст. відзначили 100-річчя ЗУНР. Вчителі Оксана Ковалів та Надія Яворська провели історичну годину «ЗУНР – просвітниця держави України». Учні дізналися, що перший листопад був, є і залишився в українському житті однією з найбільших подій української історії. Саме тоді, 1 листопада 1918 року на стародавній ратуші Львова вперше замайорів Національний жовто-блакитний стяг і після шести століть іноземного поневолення
західноукраїнських земель, виникла національна українська держава, яка на основі Тимчасової Конституції стала себе іменувати Західно-Українською Республікою.
Школярі переглянули відео короткої історії створення ЗУНР. Хлопці заспівали пісню «Гей, там на горі Січ іде», дівчата – «Україна, матуся моя».
Всі присутні вшанували пам’ять мужніх борців за волю України хвилиною мовчання.













