» Освіта » Історична година в Новошицькій школі

Історична година в Новошицькій школі

Автор: admin2 от 2-11-2018, 14:45
 (голосів: 0)

Історична година в Новошицькій школі1 листопада у Новошицькій СЗШ І ст. відзначили 100-річчя ЗУНР. Вчителі Оксана Ковалів та Надія Яворська провели історичну годину «ЗУНР – просвітниця держави України». Учні дізналися, що перший листопад був, є і залишився в українському житті однією з найбільших подій української історії. Саме тоді, 1 листопада 1918 року на стародавній ратуші Львова вперше замайорів Національний жовто-блакитний стяг і після шести століть іноземного поневоленняІсторична година в Новошицькій школі західноукраїнських земель, виникла національна українська держава, яка на основі Тимчасової Конституції стала себе іменувати Західно-Українською Республікою.

Школярі переглянули відео короткої історії створення ЗУНР. Хлопці заспівали пісню «Гей, там на горі Січ іде», дівчата – «Україна, матуся моя».

Всі присутні вшанували пам’ять мужніх борців за волю України хвилиною мовчання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua