Останні два дні місяця жовтня минули особливо цікаво для учнів Новошицької школи. Під керівництвом педагогів Віри Шиян та Оксани Ковалів, вони здійснили проект-екскурсію. Школярі відвідали територію відпочинкового комплексу на березі річки, де провели нетрадиційні уроки.
Вчителі подбали про правила безпеки та основи здоров’я. Віра Шиян нагадала про правила безпечної поведінки біля води та на воді. Про безпечне купання тільки у спеціально відведених місцях і допомогу потопаючому. Оксана Ковалів попередила: Обережно! Отруйні гриби та запобігання отруєнням.
Захопливо проходив процес навчання. Уроки читання відбувалися з постановкою театралізованих сценок. Особливо дітям сподобалися уроки мистецтва: музика і малювання. Учні своїми руками створювали справжні шедеври з природних матеріалів. Веселі розминки, ігри та естафети захопили дітей. Усе це школярі підкріпили смачними перервами. Завершальним етапом стала постановка патріотичного флеш-мобу та виконання державного Гімну.













