» Освіта » Тиждень безпеки дорожнього руху в Новошицькій школі

Тиждень безпеки дорожнього руху в Новошицькій школі

Автор: admin1 от 18-11-2019, 13:00
 (голосів: 0)

Тиждень безпеки дорожнього руху в Новошицькій школіМинулого тижня у період з 11 по 17 листопада учнівський та педагогічний колектив Новошицької СЗШ І ст. долучився до проведення ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху. Вчитель Надія Яворська провела в ігровій формі урок-тренінг «Безпека на дорозі – безпека життя». Вона повторила з дітьми правила дорожнього руху, на практиці ознайомила учнів з безпечними місцями переходу вулиці, їх облаштуваннями, з дорожніми знаками для пішоходів. Учні 2-го і 3-го класу під керівництвом Оксани Ковалів, взяли участь у квест-грі «Стежками дорожньої азбуки». Дві команди згідно маршрутних листів проходили зупинки із цікавими завданнями. Завдяки знанням та зусиллям, результат виявився рівним.

Класовод Ніна Бойко для четвертокласників підготувала гру-подорож до країни Безпеки. Учні проявляли спостережливість та творчі нахили, активізовували мислення та увагу. 15 листопада у школі відбувся День відкритих дверей. Вчитель Віра Шиян провела єдиний національний урок «Безпечна країна», на якому були присутні батьки школярів. Завідуюча Ніна Бойко провела бесіду з батьками щодо профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму та прагнення до збереження здоров'я власного та здоров'я інших людей. У школі облаштований куточок «Безпека життя». Батьки мали змогу оглянути тематичну виставку дитячих малюнків.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Новошицькій школі

Тиждень безпеки дорожнього руху в Новошицькій школі

Тиждень безпеки дорожнього руху в Новошицькій школі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua