» Освіта » Відзначення Дня Гідності та Свободи у Новошицькій СЗШ І ст.

Відзначення Дня Гідності та Свободи у Новошицькій СЗШ І ст.

Автор: admin2 от 21-11-2018, 15:42
 (голосів: 0)

Відзначення Дня Гідності та Свободи у Новошицькій СЗШ І ст.Сьогодні, 21 листопада у школі відбувся виховний захід з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, який підготувала і провела вчитель Ніна Бойко. Дві революції: Майдан 2004 р. – був Святом Свободи і Революція 2013 р. – Революцією Гідності. Тоді, українці продемонстрували свою європейськість, гідність і своє прагнення до свободи. На початку заходу учні, вчителі школи та директор народного дому Світлана Броницька виконали Гімн. Малі школярики читали вірші про волю, свободу і неподільність України, про її захисників. Переглянули кліп «Молитва за Україну», «Білі лебеді». Під мелодію гімну Небесної сотні «Плине кача», учні запалили свічку за тих, хто пожертвував собою. Усіх тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах, усіх героїв Майдану і воїнів-захисників України, учні пом’янули хвилиною мовчання.

Школярі щиро молилися за наших мужніх захисників і просили у Бога одного: аби вони повернулися якнайшвидше додому, до своїх матерів, дружин та дітей. Виконали пісні «Україна – матуся моя», «Україна – це ти!», «А я бажаю вам добра». На закінчення заходу, під запис пісні «Діти України», учні прикріпили свої побажання нашій Батьківщині на карту України.

 

Відзначення Дня Гідності та Свободи у Новошицькій СЗШ І ст.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua