» Освіта » Реквієм Небесній Сотні у Болехівській СЗШ І – ІІ ст.

Реквієм Небесній Сотні у Болехівській СЗШ І – ІІ ст.

Автор: admin2 от 22-11-2016, 15:38
 (голосів: 1)

Реквієм Небесній Сотні у Болехівській СЗШ І – ІІ ст.
Революція Гідності стала надзвичайно важким іспитом для України і її дітей.

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю нашої держави не дожив до сьогоднішнього дня, хто поліг на Майдані у листопадові дні 2014 року, хто спить у незнаних і безіменних могилах, учні Болехівської школи присвятили урочисту лінійку-реквієм «А Сотня вже злетіла в небеса…», яку провели педагог-організатор Леся Дречевич та вчитель музики Романа Заревич.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua