» Освіта » «Наш дух не зламати, свободу не вбити!» – захід у Волощанському НВК

«Наш дух не зламати, свободу не вбити!» – захід у Волощанському НВК

Автор: admin1 от 22-11-2018, 09:32
 (голосів: 1)

«Наш дух не зламати, свободу не вбити!» – захід у Волощанському НВК21 листопада в Україні  відзначають День Гідності та Свободи. Цього року  – це вже чотирнадцята річниця Помаранчевої революції та п’ята річниця Євромайдану. Зігріта палкими серцями мільйонів національно свідомих українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава Україна продемонструвала Європі і всьому світові, що українці – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір.

З нагоди цього свята у Волощанському НВК І-ІІ ступенів спільно з працівниками сільського народного дому  був проведений загальношкільний захід: «Наш дух не зламати, свободу не вбити!». На це свято були запрошені односельчани, учасники Революції Гідності та Помаранчевої революції: сільський голова Федір Нечипір, депутат районної ради Андрій Нечипір, Іван Шакалець та Ігор Івахів. Учні 7 та 8-их класів пригадали всім присутнім про події, які відбувалися і відбуваються в нашій рідній Україні.

«Наш дух не зламати, свободу не вбити!» – захід у Волощанському НВКДуже цікаво, наводячи конкретні приклади, гості згадали ці події. Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли, знали: українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля крові на чорну українську землю. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян, справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Кожний з гостей бажав усім миру і спокою в Україні. Із заключним словом виступив директор школи Орест Луцик, який наголосив, що Україна – це територія гідності і свободи, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух. Подякував всім гостям, що прибули на свято, а також учням та організаторам, які організували і провели цей захід.

Захід підготували  і провели педагог-організатор Леся Ступницька та директор народного дому с. Волоща Андрій Нечипор.  Музичний  супровід забезпечила Леся Мороз.

«Наш дух не зламати, свободу не вбити!» – захід у Волощанському НВК

«Наш дух не зламати, свободу не вбити!» – захід у Волощанському НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua