В ці холодні листопадові дні минає 5-та річниця Революції Гідності. Вона кардинально змінила напрямок розвитку держави, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів. Але за це ми заплатили і платимо величезною ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні.
В бібліотеці-філії с. Рихтичі хвилиною мовчання розпочалася патріотична година "Україна - країна гідності і свободи", яку підготували і провели зав. бібліотеки-філії Ольга Домін та працівники народного дому Оксана Яворська і Ірина Головацька. Ольга Домін своєю розповіддю повернула присутніх в буремні дні Революції Гідності. Користувачі бібліотеки читали поетичні рядки, написані на Майдані, а також вірші присвячені цим подіям. Учасники заходу переглянули фільм "Революція Гідності". Після перегляду відбулося обговорення фільму, всі ділилися враженнями від побаченого і почутого. Завершився захід такими словами: " Революція відбулася не лише в політичному житті країни, так і в серцях мільйонів людей, у їх свідомості. Вона не завершилася, а продовжується на сході нашої країни. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут".













