» Освіта » В Підбузькій школі вшанували 85-ті роковини Голодомору

В Підбузькій школі вшанували 85-ті роковини Голодомору

Автор: admin2 от 23-11-2018, 14:37
 (голосів: 0)

В Підбузькій школі вшанували 85-ті роковини ГолодоморуУ Підбузькому НВК l-lll ст. вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні. День розпочався з Уроків пам'яті. Акція "Незабудка пам'яті" була проведена в початкових класах - діти прикріпили символічні квіти незабудки, виготовлені власноруч, на панно карти України.

Тематичний захід "Ми пам'ятаємо! Ми- сильні!", покликаний берегти пам'ять про національну трагедію нашого народу та виховувати глибокого патріотизму серед учнівської молоді, відбувся для учнів середніх та старших класів.

 

 

В Підбузькій школі вшанували 85-ті роковини Голодомору



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua