В Унятицькому НВК І-ІІ ст.до 85 річниці Голодомору були проведені такі заходи: виховна година у 8 класі "П'ять колосків", усний журнал у 5-6 класах "Вічна пам'ять замореним голодом"; ГКК у 9 класі "Душі померлих стукають у наші серця" історичний екскурс у 7 класі "Ми памятаємо, Україно"; урок пам'яті у 4 класі![]()
"1932-1933 Боже,за що?"; урок пам'яті у 2 класі "Свіча пам'яті" виставка літератури та дитячих робіт до 85 річниці Голодомору.













