26-27 січня на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, біології, економіки та математики.
Для участі в олімпіадах були сформовані команди з учнів 7-11 класів закладів середньої освіти Дрогобицького району.
Призерами олімпад стали:
учень Бистрицької СЗШ І-ІІ ст. Віталій Колток – ІІ місце в обласній олімпіаді з математики;
учениця 9 класу Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. Мар’яна Леськів – ІІІ місце з правознавства;
учень 11 класу Попелівського НВК І-ІІІ ст Роман Зубрицький – ІІІ місце з економіки;
учениця 8 класу Верхньогаївського НВК І-ІІ ст. Христина Тунська – ІІІ місце з біології.
Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів у навчанні.













