Документи на конкурс надійшли лише від одного кандидата – вчителя Рихтицької школи Наталії Жук. Її бачення розвитку закладу загальної середньої освіти села Рихтичі для конкурсної комісії було переконливим, підходи- системними.
Конкурсна комісія одноголосно ухвалила рекомендувати начальнику відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації Стецку Івану Теодоровичу призначити директором Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Жук Наталію Іванівну шляхом укладення контракту на 2 роки, як таку, що успішно пройшла конкурс.
Вітаємо новообраного директора та бажаємо п.Наталі і її колективу процвітання і творчих успіхів.













