Учора відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора. Відповідно до чинного законодавства відбулася атестація керівного складу Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. Оскільки багаторічний директор школи Оксана Герасим'як пішла на заслужений відпочинок, комісія рекомендувала призначити директором Світлану Савчук - завуча з навчально-виховної роботи.
За підсумками атестації комісія також прийняла рішення рекомендувати на посаду заступника директора з виховної роботи вчителя християнської етики Доброгостівської школи Степанію Гундер.













