» Освіта » Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв Майдану

Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв Майдану

Автор: admin1 от 20-02-2019, 09:25
 (голосів: 0)
Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв МайдануСьогодні, 19 лютого, учні Довжанського НВК, разом із дирекцією школи та педагогічним колективом вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Зібравшись на символічному місці пам’яті — біля меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв.
Запаливши лампадки школярі виконали Гімн України. Вчитель історії, Володимир Петриків, розповів учням про основні події Революції гідності.
Ця молитва — це можливість об’єднатися всім, як п’ять років тому на Майдані, згадати про силу єдності та проникнутися духом Майдану.
Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв Майдану
Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв Майдану
Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв Майдану
Біля підніжжя гори Небесної Сотні в Догому Гірському учні вшанували Героїв Майдану

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua