Зібравшись на символічному місці пам’яті — біля меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв.
Запаливши лампадки школярі виконали Гімн України. Вчитель історії, Володимир Петриків, розповів учням про основні події Революції гідності.
Ця молитва — це можливість об’єднатися всім, як п’ять років тому на Майдані, згадати про силу єдності та проникнутися духом Майдану.













