» Освіта » В Дережицькій школі вшанували Героїв Небесної Сотні

В Дережицькій школі вшанували Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от 22-02-2016, 09:27
 (голосів: 0)

В Дережицькій школі вшанували Героїв Небесної СотніЩоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, в загальноосвітніх навчальних закладах Дрогобицького району пройшли заходи з ушанування пам`яті Героїв Небесної Сотні. Так, у Дережицькій СЗШ І-ІІ ст. було проведено урочисту лінійку,  присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні, під час якої учні та вчителі вшанували їх виконанням Державного Гімну України, хвилиною мовчання та молитвою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua