» Освіта » В Літинському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні

В Літинському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от 22-02-2019, 10:52
 (голосів: 0)

В Літинському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні20 лютого в приміщенні актового залу Літинського НВК  відбувся виховний захід-реквієм «…У їхніх серцях жила Україна» присвячений 5 –й річниці Героїв Небесної Сотні.

У скорботній тиші завмерла актова зала. Вчитель фізичної культури Роман Жук  згадав історичну довідку з чого все починалося.  Учні 6 класу читали вірші про події, які відбувалися на Майдані. На екрані показували відео  "Хроніка подій на Майдані". Хвилиною мовчання вшанували невинно убієнних жертв.

Діти виконали інсценізацію пісні «Тату, не йди». Вірш «Жінко, чого  Ви плачете?» зачепив за живе усіх присутніх у залі. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр.

В Літинському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні

В Літинському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні

В Літинському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua