Під такою назвою, 22 лютого, у Новошицькій школі відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який підготувала вчитель Оксана Ковалів. Запаливши свічу у куточку «Герої не вмирають» біля стенду «Небесна Сотня», розпочався захід. Діти читали вірші, переглянули відео та прослухали пісні «Реквієм за Небесною Сотнею», «Небесну Сотню, Господи, прийми».
Під музичний супровід пісні «Ангели Майдану» учні на звороті паперових ангеликів написали імена тих героїв, які загинули на майдані. На заході були присутні батьки та директор Народного дому Світлана Броницька. Всі присутні помолилися та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за волю, долю і свободу нашої єдиної України.













