» Освіта » Вони житимуть в нашій пам’яті і серцях

Вони житимуть в нашій пам’яті і серцях

Автор: admin1 от 23-02-2018, 11:12
 (голосів: 0)

Вони житимуть в нашій пам’яті і серцяхПід такою назвою, 22 лютого, у Новошицькій школі відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який підготувала вчитель Оксана Ковалів. Запаливши свічу у куточку «Герої не вмирають» біля стенду «Небесна Сотня», розпочався захід. Діти читали вірші, переглянули відео та прослухали пісні «Реквієм за Небесною Сотнею», «Небесну Сотню, Господи, прийми».

Під музичний супровід пісні «Ангели Майдану» учні на звороті паперових ангеликів написали імена тих героїв, які загинули на майдані. На заході були присутні батьки та директор Народного дому Світлана Броницька. Всі присутні помолилися та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за волю, долю і свободу нашої єдиної України.

Вони житимуть в нашій пам’яті і серцях

Вони житимуть в нашій пам’яті і серцях

Вони житимуть в нашій пам’яті і серцях

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua