» Освіта » У Доброгостівській школі провели вечір пам'яті Володимира Івасюка

У Доброгостівській школі провели вечір пам'яті Володимира Івасюка

Автор: admin2 от 6-03-2019, 10:46
 (голосів: 0)

У Доброгостівській школі провели вечір пам'яті Володимира Івасюка"Без тебе квітень не квітує, без тебе травень як зима'', - так говорили про Володимира Івасюка.
4 березня у Доброгостівській СЗШ І-ІІІст. відбулося дійство, присвячене 70-річчю з Дня народження поета-пісняра Володимира Івасюка.
Вчитель музичного мистецтва Світлана Колодій провела його у формі монологу під назвою ,,Талановитого та справжнього забути неможливо''.
Виступ почався поетично. Згадували дитячі та юнацькі роки Володі. Присутні слухали пісні Івасюка у його виконанні. Глядачі переглянули фрагмент першого українського музичного фільму ,,Червона рута'', а також документального фільму про життєвий шлях пісняра.
В кінці всі присутні заспівали ,,Червону руту'' - гімн естрадної пісні.
Слова подяки лунали з вуст заступника директора школи Лесі Васьків та сільського голови Любомира Пасемка.
У Доброгостівській школі провели вечір пам'яті Володимира Івасюка

У Доброгостівській школі провели вечір пам'яті Володимира Івасюка


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua