Високу творчу майстерність показали вихованці гуртків Дрогобицького регіонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Основним лейтмотивом виступів, яких було: «Через прекрасне в природі - прекрасне в людині».
Перед глядачами виступив колектив вихованців екологічного театру «Оберіг», переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Колектив представив драматичне дійство, у якому порушувались проблеми захисту довкілля рідного краю. Вдало підібрані пісні про красу природи та любов до України. Юні актори зачарували глядачів красою поетичного слова, проявили вокальні здібності. Своїм виступом вони змусили замислитись усіх присутніх над тим, що ми є всі частинкою природи, яка є нашим спільним домом. Його потрібно берегти.
У виступі вихованців гуртка «Людина та довкілля» провідною думкою було донести до глядачів необхідність зберегти природу задля збереження української нації для майбутнього поколінь. У виконанні гуртківців прозвучали чудові пісні про Україну та її чарівну природу. Вихованці гуртка неодноразові переможці обласних етапів Всеукраїнських конкурсів « Галерея кімнатних рослин», «Вчимося заповідати», «До чистих джерел, «Світ творчості». Керівник гуртка Богдана Мазепа.
Україна – це не тільки природа. Україна – це насамперед народ з його культурою, звичаями і традиціями.
Красу та джерела народних ремесел презентували вихованці гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва». Юні майстрині із захопленням розповідали про народну вишивку, українську писанку, петриківський розпис. Про усе це звучало в українських піснях та чарівному поетичному слові. Гуртківці - переможці районних конкурсів « Таланти твої Україно»,» Різдвяні канікули» та обласних етапів Всеукраїнських виставок – конкурсів: «Український сувенір», «Квітковий вернісаж», «Новорічна композиція», «Природа, фантазія, творчість».
Вірш «Мовчить зачарований ліс» читала Ірина Коваль, вихованка гуртка «Природа рідного краю».













