11 березня на базі Урізького навчально-виховного комплексу розпочато Шевченківський тиждень «З іменем Кобзаря у серці». Лінійку, присвячену 205-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, розпочала вчитель української мови і літератури Галина Квятківська разом з учнями 6-го класу/ Галина Йосипівна розповіла цікаві факти про Кобзаря, про його винятковий життєвий шлях.
Після вступного слова вчителя шестиклассники під супровід мелодії пісні «Думи мої, думимої» нагадали про життя Шевченка, його дитинство, складну долю, цитували уривки з поезій поета.
7 березня учні 11 класу вже випустили стінгазету «Шевченку – 205», а завідувач бібліотеки Ірена Катаєва підготувала виставку літератури «Ми тебе не забули,Тарасе!».
12 березня учитель української мови та літератури Оксана Соломчак провела відкритий урок-змагання у 9-му класі на тему "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". Суть таких уроківв тому, щоб у нетрадиційній ігровій формі залучити учнів класу до отримання певної суми знань або перевірити сформований рівень знань, умінь та навичок, отриманих на попередніх уроках.
Проводячи захід, учитель поставила за мету доповнити та поглибити знання учнів про життя та творчість поета; розвивати навички виразного читання напам’ять, розвивати акторські здібності; виховувати почуття гордості за великого патріота України, виховувати любов до рідного слова, шану до творчості Кобзаря.
Дев’ятикласники довели, що вони є справжніми шанувальниками, невтомними дослідниками та знавцями творчості Кобзаря. Урок був насичений позитивними емоціями і на довгий час збережеться у пам’яті учнів.













