З цієї нагоди в бібліотеці- філії с. Рихтичі розгорнуто книжкову виставку " Ми тебе не забули, Тарасе!", де можна ознайомитися з літературою про його нелегкий життєвий шлях, переглянути його твори, пізнати Шевченка як художника. Також відбулася година поезії, де користувачі, учні 6- го класу, читали вірші поета. Прозвучали твори "І золотою й дорогою", "Мені тринадцятий минало", "Зацвіла в долині" та інші.
Захід було організовано завідувачем бібліотекою-філією Ольгою Домін, яка подякувала учасникам за їх небайдужість та любов до поезії.













