22 березня щорічно відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН з 1992 року.
У цей день школярі та учителі Бистрицької СЗШ І-ІІ ст. провели виховні заходи та уроки, які сприяють обізнаності учнівської молоді про дбайливе ставлення до води, необхідності збереження водних багацтв та значення води для суспільства і у природі.
Учитель хімії Галинська Н.М. та учні 7-го класу підготували навчальні проекти, у яких зазначили прості кроки раціонального використання води.
На уроках образотворчого мистецтва (учитель Орищич О.Р.) діти підготували малюнки до конкурсу «Вода – багатство планети».
На уроці географії учні 6 класу довідалися про красу та неповторність річок України, здійснивши подорож з використанням електронних ресурсів, яку для них підготували учителі географії та інформатики Орищич О.Р. та Орищич П.Р.
Школярі подивилися та обговорили відеоролики про дбайливе ставлення до річок на тематичних виховних годинах.













