» Інформація » 22 березня – Всесвітній день води

22 березня – Всесвітній день води

Автор: admin2 от 22-03-2018, 15:03

22 березня – Всесвітній день води22 березня Всесвітній день води святкує вся планета. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

Кожен з нас повинен зробити добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів: закрити кран на кухні чи у ванній кімнаті для  збереження десятка літрів чистої води; викинути випиту пляшку води не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер; очистити джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже спільними зусиллями ми збережемо природу.

За сумлінну працю,  високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів нагороджено подякою голови обласної державної адміністрації фахівців у цій галузі: Жовтянського О.М., Логина В.О., Вовк З.І.