» Освіта » Про розширення мережі закладів дошкільної освіти йшлося на нараді у відділі освіти

Автор: admin1 от 12-04-2019, 10:00

Про розширення мережі закладів дошкільної освіти йшлося на нараді у відділі освіти10 квітня у відділі освіти відбулася зустріч з проводу розширення мережі закладів дошкільної освіти Дрогобицького району у 2019 році.

У роботі наради взяли участь заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас, начальник відділу освіти Іван Стецко, методист  відділу освіти Оксана Климишин.

У зустрічі взяли участь керівники освітніх закладів та населених пунктів,  де  планується розвиток мережі закладів дошкільної освіти відповідно до потреб населення, зокрема: Зелена О.В. ( завідувач Гаї Бійницької СЗШ І ст.). Петринець Л.Т.  (директор Броницької СЗШ І-ІІ ст.), Кобільник О.М. (завідувач Вороблевицьким ДНЗ «Червона калина»), Калюжна Л.І. (директор Урізького НВК І-ІІІ  ст.), ІльницькийІ.М.  (директор Опаківського НВК І-ІІІ ст.), Мельник І.Я. (завідувач Ріпчицької СЗШ І ст.), Шмігельська І.В. (директор Болехівської СЗШ  І-ІІ ст.), Ікало В.П. (директор Болехівської СЗШ І-ІІ ст.).

Після плідної праці учасники зустрічі домовилися співпрацювати у вирішенні нагальної потреби в задоволенні потреб населення району у дошкільній освіті:

- розширити мережу закладів дошкільної освіти у 2019р.;

- відкрити новий ЗДН у с. Нижні Гаї;

- створити дошкільне відділення на базі школи у с.Ріпчиці;

- відкрити додаткові дошкільні групи у Вороблевицькому ДНЗ «Червона калина», Опаківському НВК І-ІІ ст., Верхньогаївському  НВК І-ІІ ст., Урізькому НВК І-ІІ ст.;

- перевести короткотривалі групи на режим повногодні в Урізькому та Опаківському НВК;

- продовжити роботи з відновлення функціонування раніше ліквідованого ДНЗ у с.Нагуєвичі.

На нараду були запрошені сільські голови з сіл Вороблевичі, Опака, Болехівці, Нижні Гаї, Брониця, Уріж та Верхні Гаї.