Цими днями, у Новошицькій СЗШ І ст. відбулося свято, на якому першокласники попрощалися з першим і найголовнішим підручником у їх шкільному житті - Буквариком.
Щоб подякувати Букварику, до свята готувалися особливо старанно. Разом зі своєю вчителькою Вірою Шиян вчили вірші, пісні, готували танцювальні номери. Перед присутніми розгорнулося справжнє казкове дійство. До учнів на свято дуже поспішала Королева Азбука, що розгубила букви, але з допомогою прудкої Мишки першачки швиденько всі букви позбирали. Дві сестрички-шкодниці Одиниця і Лінь підготували для дітей «корисні» подарунки, але першокласники їх не прийняли і повернули назад. Головним гостем був Буквар, який прийшов з друзями-книжечками.
На свято завітали родичі першокласників. На завершення свята вшанували матерів. Учні школи привітали матусь та бабусь гарними віршами і піснями, подарували листівки, виготовлені під керівництвом класоводів. Музичний супровід цього святкового дня забезпечила вчитель Оксана Ковалів.













