Свято прощання з Буквариком у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. пройшло у День української вишиванки. Маленькі українці - першокласники школи попрощалися з своєю першою книжкою – Букварем. Дійство проходило під керівництвом класного керівника 1 класу Ольги Ковальчин. Яскраві вишиваночки наповнили зал радісним та, водночас, тремтливим настроєм. Першокласники щиро дякували своєму першому шкільному другові і вчительці за набуті знання і вміння.













