» Освіта » У Болехівській школі першачки попрощалися з Буквариком

У Болехівській школі першачки попрощалися з Буквариком

Автор: admin2 от 20-05-2016, 09:43
 (голосів: 1)

У Болехівській школі першачки попрощалися з БукварикомСвято прощання з Буквариком у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. пройшло у День української вишиванки. Маленькі українці - першокласники школи попрощалися з своєю першою книжкою – Букварем. Дійство проходило під керівництвом класного керівника 1 класу Ольги Ковальчин. Яскраві вишиваночки наповнили зал радісним та, водночас, тремтливим настроєм. Першокласники щиро дякували своєму першому шкільному другові і вчительці за набуті знання і вміння.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua