» Освіта » Новошицькі школярі вшанували Героїв України

Новошицькі школярі вшанували Героїв України

Автор: admin1 от 23-05-2019, 15:35
 (голосів: 0)

Новошицькі школярі вшанували Героїв України23 травня у Новошицькій школі відбувся урок пам’яті «Україна – земля героїв» до Дня героїв України. Урок розпочали з виконання Гімну. Вчитель Надія Яворська розповіла учням, що це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. 

Під керівництвом вчителя Оксани Ковалів школярі виготовили тематичний колаж із підготовлених матеріалів. Переглянули відео кліпи: Лесі Горової - «Нашим героям» та Бориса Севаст’янова «Україна, Мати Героїв», а також «23 травня – день героїв України» і «Новітні Герої України, маємо пам’ятати». На завершення всі хвилиною мовчання вшанували героїв України і запалили свічку пам’яті у кутку «Герої не вмирають».

У школу завітала директор народного дому Світлана Броницька. Вона з учнями виготовила калинові вінки, які після шкільного заходу усі спільно поклали до могили Січовим Стрільцям та пам’ятника загиблим воїнам. Діти щиро помолилися за загиблими і запалили лампадки.

Вічна пам'ять героям! Герої не вмирають, а роблять кожного з нас сильнішими!

Новошицькі школярі вшанували Героїв України

Новошицькі школярі вшанували Героїв України

Новошицькі школярі вшанували Героїв України

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua