19 червня на базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. відбувся вишкіл Молодіжного фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» .
Учасниками вишколу були команди Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., Опарівського НВК І-ІІ ст., Летнянського НВК І-ІІІ ст., Солонської СЗШ І-ІІст., Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст., Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. Рихтицької СЗШ І-ІІІст.
Парох села о. Олександр поблагословив дітей і висловив надію, що учасники вишколу є носіями патріотизму і гідним майбутнім України.
Привітали учасників вишколу заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас та начальник відділу освіти РДА Іван Стецко.
Програма вишколу була змістовною, цікавою, насиченою. Кожна команда відзначена грамотами.













