З метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності, в тому числі інтелектуальних ігор серед підлітків, надання можливості найбільш обдарованій частині школярів реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал 17 та 18 лютого 2014 року відбувся V чемпіонат Відкритої шкільної ліги Дрогобицького району з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
17 лютого в чемпіонаті взяли участь 19 з 24 середніх загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступеня. Третє місце поділили між собою команди «Пізнайки» Ясенице-Сільнянського, «Сокіл» Літинського НВК, «Сови» Верхньогаївської, «Джерело мудрості» Сторонянської шкіл. Друге місце дісталося команді «Майбутнє України» Опарівського НВК , а перемогу здобула команда «Discaveri» Медвежанської школи.
18 лютого змагалися 19 середніх загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня. Третє місце виборола команда «Оптиміст» Лішнянського НВК, друге – команда «Ерудит» Нижньогаївської школи. Перемогу ж святкувала команда «Сокіл» Підбузької школи.













