» Освіта » Відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?”

Відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?”

Автор: admin1 от 1-02-2017, 09:22
 (голосів: 0)

Відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?”З метою розвитку інтелектуальних здібностей учнів 30 та 31 січня відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?” У змаганнях взяли участь 37 команд навчальних закладів Дрогобицького району.

Змагання пройшли змістовно та насичено, команди перевірили свої сили у вирішенні цікавих та нелегких творчих завдань, логічно вираховували відповіді, вибираючи з кількох варіантів єдиний правильний, та подавали їх у письмовій формі.

Серед навчальних закладів І-ІІ ступеня перемогла команда «Майбутнє України» Опарівського НВК. Друге місце розділили команди «Розумники й розумниці» Рибницької СЗШ та «Ерудит» Снятинського НВК. Третє місце зайняла команда «Оптимісти» Лішнянського НВК та «Патріоти» Ролівської СЗШ.

Наступного дня змагалися учні середніх шкіл. Переможцем стала команда «Сокіл» Підбузької СЗШ, друге місце посіла команда «Фортуна» Новокропивницького НВК, третє – команда «Ерудит» Опаківського НВК.

Відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?”
Відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?”
Відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри “Що? Де? Коли?”

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua