» Освіта » Учні взяли участь у панахиді за полеглими воїнами

Учні взяли участь у панахиді за полеглими воїнами

Автор: admin1 от 15-10-2019, 10:38
 (голосів: 0)

Учні взяли участь у панахиді за полеглими воїнамиЗ учнями 7-го класу Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. було проведено вікторину «Козацькому роду нема переводу», яка дозволила зануритись в атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Діти завзято відповідали на запитання вікторини та розгадували загадки на кмітливість. На завершення заходу діти ознайомились з матеріалами виставки «УПА - ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ».

А біля пам'ятника відбулася панахида за полеглими воїнами, які віддали своє життя за Україну.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua