» Інформація » Нижньогаївські школярі взяли участь у велопробігу до 100-річчя ЗУНР

Нижньогаївські школярі взяли участь у велопробігу до 100-річчя ЗУНР

Автор: admin2 от 2-11-2018, 12:07
 (голосів: 0)

Нижньогаївські школярі взяли участь у велопробігу до 100-річчя ЗУНР31 жовтня учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. спільно зі спортовцями Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи «Медик» здійснили велопробіг, присвячений 100 –ій річниці утворення ЗУНР.

Велосипедисти побували біля пам’ятних знаків на честь скасування кріпосного права та на місці загибелі полковника УПА Ростислава Волошина, поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України», пам’ятника провіднику ОУН Василю Николяку. На завершення пробігу діти помолилися за мир і спокій в Україні біля стіп Матері Божої.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua