» Освіта » Свято української мови відбулося в Бистрицькій школі

Свято української мови відбулося в Бистрицькій школі

Автор: admin1 от 5-11-2019, 12:00
 (голосів: 0)

Свято української мови відбулося в Бистрицькій школіМова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників. Наша мова звучала вже у творах Нестора Літописця,  «Слові о полку Ігоревім», «Посланні Володимира Мономаха» та інших видатних пам’ятках писемності. Всупереч утискам і гонінням українське слово сьогодні набуває все більшої сили і в Україні, і у світі.

4 листопада учні четвертого класу Бистрицької СЗШ I-IIст. провели свято української мови «Мово моя, душа голосна України». Свято складалось з чотирьох частин: інформ-досьє «Історія української мови», мовознавча інтелект-вікторина «Веселкова наша мова», поетична п’ятихвилинка «Лунай величне наше слово», конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?».

Під час заходу, який провела бібліотекар Галина Ікало, учні мали змогу ознайомитися з друкованими матеріалами про розвиток української мови «Ти наше диво калинове, кохана українська мово». Захід учням сподобався адже діти отримали чудову нагоду перевірити свої знання з української мови та дізнатися багато нового з історії її виникнення.

Свято української мови відбулося в Бистрицькій школі

Свято української мови відбулося в Бистрицькій школі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua