» Освіта » Тренінг «Що таке конфлікт?» та шляхи його вирішення відбувся у відділі освіти

Тренінг «Що таке конфлікт?» та шляхи його вирішення відбувся у відділі освіти

Автор: admin1 от 19-11-2019, 09:53

Тренінг «Що таке конфлікт?» та шляхи його вирішення відбувся у відділі освітиВирішувати конфлікти у школах можуть шкільні служби порозуміння. Про це йшлося під час тренінгу «Що таке конфлікт?», який відбувався у методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької РДА. Захід провела психолог Попелівського НВК Марія Грицик, а допомагали учні Попелівської школи: голова районного парламенту Анна Критчак, Соломія Станович, Марія Шитець та Вікторія Химин.
Участь у тренінгу брали районного учнівського парламенту. Під час заходу їм розповіли, що таке конфлікт, що таке коло конфлікту. За словами тренера, не сам конфлікт є проблемою, а те, як ми на нього реагуємо. Наша реакція на конфлікт залежить від того, наскільки ми вміємо його розв’язати, і цього треба навчитися. Основою тренінгу стало формування нового підходу до розв’язання конфліктних ситуацій, що базується на врахуванні інтересів усіх учасників конфлікту.
Учасники тренінгу здобували навички перефразування й уточнення, удосконалювали вміння уважно слухати та правильно розуміти співрозмовника. Також вони поліпшили навички чіткого висловлювання власних думок. Діти долучалися до обговорення цієї теми та брали активну участь у різних вправах. Учасники тренінгу пригадали свої конфлікти і намагалися їх «відпустити».

Тренінг «Що таке конфлікт?» та шляхи його вирішення відбувся у відділі освіти